Przekładnie kierowniczne

Zajmujemy się regeneracją oraz uszczelnianiem przekładni (maglownic) kierowniczych do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy Państwu kompleksową usługę związaną z diagnostyką układu kierowniczego, wymianą i naprawą przekładni kierowniczej.

Continue Reading

Turbosprężarki

Kiedy trafia do nas dana turbosprężarka, przechodzi dokładną analizę stanu technicznego, przeprowadzoną przez naszych ekspertów. Dopiero po oględzinach rozpoczynamy demontaż części i przeprowadzany prace remontowe. Korzystamy z części produkowanych wyłącznie przez renomowanych producentów.

Continue Reading

Regeneracja DPF / FAP

Filtr DPF montowany w układzie wydechowym auta, jak każdy filtr z upływem czasu zapycha się i traci swoją wydajność. Kiedy to nastąpi na desce rozdzielczej auta zapala się kontrolka, zaś silnik zaczyna powoli tracić moc. Przechodzi w tzw. tryb awaryjny.

Continue Reading

Mechanika samochodowa

Nasz warsztat samochodowy jest wyposażony w profesjonalne narzędzia diagnostyczne oraz fachową załogę specjalistów. Posiadamy kilka stanowisk do mechaniki i lakiernictwa. Świadczymy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych, w tym także naprawy powypadkowe.

Continue Reading
Top